Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

9. členská výstava fotoklubu

5 novembra @ 17:00 - 31 decembra @ 12:00

November je tradične mesiac venovaný fotografii aj v Gemerskej knižnici Pavla Dobšinského v Rožňave.
Rožňavský fotoklub Pix – XL v priestoroch knižnice vystavuje každoročne od svojho vzniku, smutnou výnimkou bol minulý „kovidový“ rok. Hoci toto obdobie nie je ľahké v žiadnej oblasti života, našej fotografickej vášni sme sa nevzdali, naďalej sme sa podľa možností stretávali – klubovali, fotografovali a tvorili ako sa len dalo a príležitostne vystavovali. Počas tohto obdobia ste mohli vidieť autorské výstavy členov klubu – Reflexie, V opojení , Viadukt, Dobré ráno. V súčasnosti si môžete pozrieť dve výstavy Žena a Monochrom –ia (viac na FB Pix – XL Fotoklub Rožňava). Výnimočnou bola pre nás
naša spoločná výstava X rokov fotoklubu Pix – XL. Podarilo sa nám zorganizovať klubové workshopy, kde sa venujeme historickým fotografickým technikám. Niečo z tejto našej tvorby Vám teraz prinášame aj do knižnice.
Kolekcia fotografií členov fotoklubu bude sprístupnená Vám všetkým od 5.11 2021 do 31.12. 2021 počas výpožičných hodín knižnice s prihliadnutím na aktuálne protiepidemiologické opatrenia.
Vernisáž IX. členskej výstavy fotoklubu Pix – XL sa bude konať 5.11.2021 o 17:00 hod. v priestoroch Gemerskej knižnici Pavla Dobšinského.
Všetkých Vás srdečne pozývame a tešíme sa na osobné stretnutia pri našich fotografiách.

Podrobnosti

Začiatok:
5 novembra @ 17:00
Koniec:
31 decembra @ 12:00
Udalosť Kategórie:
,

Miesto udalosti

Gemerská knižnica Pavla Dobšinského
Lipová 3
Rožňava, 04801 Slovakia (Slovak Republic)
Telefón:
0587880911
Webstránka:
kniznica-rv.sk

Organizátor

Fotoklub Pix-XL
Email:
info@pixxl.sk
Webstránka:
pixxl.sk